چاپ کاغذ دیواری سفارشی

 

کاغذ دیواری چیست

کاغذ دیواری نوعی ماده اولیه جهت پوشاندن و تزئین نمودن دیوارهای داخلی سازه‌های مسکونی، تجاری و سایر ساختمان‌ها بوده و یکی از وجوه اساسی دکوراسیون داخلی محسوب می‌گردد.

امروزه کاغذ دیواری‌ها در طرح‌ها، رنگ‌ها،سایزها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند. این موضوع مخاطب را با طیف وسیعی از طرح‌ها و مدل‌ها در هنگام انتخاب مواجه می‌سازد. استفاده از کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارهای منازل در دهه‌های گذشته رونق چندانی نداشت.

علت این بی اقبالی هم متنوع نبودن رنگ‌ها و طرح‌های کاغذهای دیواری بوده است اما امروزه کاغذ دیواری‌ها به دلیل تنوع در رنگ، شکل و جنس به یکی از اولین انتخاب‌های معماران، طراحان داخلی و همچنین خانه دارها برای پوشش دیوارها تبدیل شده‌اند.

تا آنجا که حتی می‌توان گفت این پوشش تا حد زیادی جای رنگ را گرفته است. علت دیگری که کاغذ دیواری این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده، نصب آسان و سریع آن است. به علاوه کاغذها، بوی تند و تیز و خرابکاری‌های رنگ را نیز ندارند. اساسا کاغذ دیواری‌هایی که دارای پوشش وینیل هستند با دوام‌ترین انواع کاغذ دیواری‌ها محسوب می‌شوند. این نوع از کاغذ دیواری‌ها همچنین قابل شست‌ و شو و ضد آب هستند. البته این نکته نیز قابل توجه است که قبل از انتخاب کاغذ دیواری حتما باید به نکاتی توجه کنید. در غیر این صورت ممکن است دلزده و پیشمان شوید.

bsp;

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

 

درباره ما

تماس با ما
سفارش کالا و خدمات
نمایندگی
مشاوره و درخواست بازدید

دسترسی سریع

تصاویر کاغذ دیواری
آسمان مجازی برج آرمان
سایت جادوی شب
عکاسی معماری

آدرس :تهران ،نیایش ,آبشناسان,گلزار شرقی،سعدی غربی ، پلاک 3
تلفکس:02144841595
همراه :09123077360 (مرادلی)
ایمیل:info@borjearman.com

borjearmanco